Скачать каталог компании LR 2017 (pdf)
 • LR - німецька компанія з 30 річною історією ведення успішного бізнесу

  LR - німецька компанія з 30 річною історією ведення успішного бізнесу

 • 5 причин чому варто працювати з компанією LR

  5 причин чому варто працювати з компанією LR

 • Якість продукції компанії LR постійно контролюється експертами

  Якість продукції компанії LR постійно контролюється експертами

 • Обираючи продукцію компанії LR, Ви отримуєте якість, схвалену експертами

  Обираючи продукцію компанії LR, Ви отримуєте якість, схвалену експертами

 • Компанія LR постійно підтримує партнерів у веденні бізнесу

  Компанія LR постійно підтримує партнерів у веденні бізнесу

 • Кожен активний партнер компанії LR може стати учасником авто програми</a>

  Кожен активний партнер компанії LR може стати учасником авто програми

Алое Вера

Алое Вера

Мабуть, жоден інший продукт у всьому світі не використовувався настільки успішно протягом тисячоліть як Алое Вера. Перші згадки про використання Aloe Verа для лікування різних недуг зустрічаються за кілька тисяч років до н.е. на шумерських глиняних табличках, знаменитому єгипетському «лікувальнику». Стародавні ацтеки в Мексиці, легендарні єгипетські фараони, Карл Великий в своїх численних походах - всі вони і багато інших людей знали про цілющі властивості рослини Алое Вера і успішно використовували їх.

Aloe Verа - соковита рослина, більш схожа на кактус, але насправді воно належить до сімейства лілій, куди входять також цибуля, часник і спаржа. Таким чином, за класифікацією рослин Aloe Verа відноситься до овочів.

Зовні лист Алое Вера покритий міцною зеленою шкіркою, під якою знаходиться тонкий жовтий шар м'якоті. Напівпрозорий гель, що міститься всередині, є справжньою енергетичною коморою. Більшість поживних речовин, необхідних для нормальної життєдіяльності, Алое Вера отримує зі своїх же листів. Для виготовлення продукції LR використовується тільки внутрішня частина листа Алое Вера.

Широко відомо, що гель з внутрішньої частини листа Алое Вера містить не менше 100 (а за різними даними, і понад 200!) різних біологічно активних речовин. Наприклад, полісахариди - глюкоманнан, включаючи ацеманнан, - визначають його високу біологічну активність і сприяють зміцненню імунітету, придушення запальних процесів і мають сильну антивірусну дію. Один з полісахаридів Алое Вера має доведену дію на посилення імунітету навіть у випадках захворювання на СНІД і перешкоджає поширенню вірусу.

Крім полісахаридів Алое Вера містить прості цукри (глюкоза, фруктоза), білки, майже всі амінокислоти, включаючи комплекс незамінних амінокислот, в яких гостро потребує наш організм, але сам їх не синтезує. Крім того, гель Алое Вера багатий вітамінами (В1, В2, В3, В6, В9, В12, С, Е, холін, провітамін А), мінералами і мікроелементами (більше 20 видів необхідних організму, включаючи Ca, Mg, K, Zn, Se, Mb, Si), і ферменти.

Проникаючи всередину клітин в 3-4 рази швидше води, Алое Вера допомагає виводити токсини і шлаки і доставляти цінні речовини.

Передбачається, що ефект спільної дії активних компонентів Алое Вера приводить до багаторазового посилення їх цілющих властивостей, тобто ці компоненти працюють синергетично.

Рослина Алое Вера:

 • Найбагатший джерело антиоксидантів (віт. А, С, Е), вітамінів групи В, незамінних кислот
 • Джерело мінералів (кальцій, калій, магній і ін.) і мікроелементів (мідь, залізо, цинк і ін.)
 • Багато ензимами, амінокислотами, моно- і полісахариди, жирними кислотами рослинного походження
 • Всього у складі Алое Вера не менше 100 біологічно активних речовин, що визначають його унікальність і цілющі властивості

 

Компанія LR використовує для виробництва своєї продукції рослини сорта Алое Вера Барбаденсис Міллер, що виростає в Мексиці. Aloe Verа - одне з найцінніших, добре вивчених і все ще загадкових рослин на Землі. Цю рослину називають також «рослиною першої допомоги», «лікарем в горщику», «чудотворним рослиною», «пустельній лілією» (оскільки зростає воно, звичайно, в посушливих районах), а у нас його ще називають «столітник» за унікальні цілющі властивості .

Серія спеціалізованих продуктів для збалансованого харчування - питні гелі на основі Алое Вера. Протягом майже 30 років питні гелі Алое Вера залишаються лідером продажів LR, ними користуються мільйони людей у ​​всьому світі.

Переваги продукту:

 • Є загальнозміцнюючим засобом для підтримки імунітету
 • Має протизапальний ефект
 • Сприяє покращенню роботи травного тракту і контролю ваги
 • Допомагає в очищенні організму
 • Алое Вера також впливає на активізацію обміну речовин, роботу статевої системи, стан шкіри, волосся і нігтів
 • Надзвичайно висока концентрація чистого листового гелю Алое Вера
 • Органічне вирощування в контрольованих умовах
 • Ретельний контроль якості
 • Без алоіну

В Європі питні гелі з високою концентрацією листового гелю Aloe Verа розглядаються як частина харчування, а харчуємося ми кожен день протягом усього життя. Тому неправильно стверджувати, що Алое Вера лікує. Воно допомагає відчувати себе здоровим.